Po raz kolejny Centrum Badań Polityki Europejskiej jest organizatorem międzynarodowej konferencji naukowej. W tym roku tematem przewodnim jest “New Europe”. Konferencja gromadząca ekspertów, dziennikarzy i polityków odbędzie się w Warszawie, w Hotelu Focus Premium, w dniach 20-21 września 2023.  

Gośćmi honorowymi konferencji będą profesorowie Jaimie Nogueira Pinto, Wojciech Roszkowski, Maurice Lord Glasman oraz Çağatay Özdemir.  

W czasie konferencji poruszone zostaną kluczowe tematy, takie jak rola Unii Europejskiej po roku 2004, idee, projekty i pomysły na przyszłość Unii, a także wyzwania i szanse związane z nowymi narzędziami działania. Ponadto, będziemy się skupiać na roli Europy wobec architektury globalnej XXI wieku, analizując zmieniający się kontekst geopolityczny. 

Konferencja “New Europe” to doskonała okazja do spotkania i wymiany poglądów z wybitnymi naukowcami, praktykami oraz studentami zainteresowanymi tematyką europejską. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów polityki europejskiej, aby wzięli udział w tym inspirującym wydarzeniu i wnieśli swoje cenne spostrzeżenia do dyskusji. 

Zapraszamy do zarejestrowania się na naszą konferencję pod adresem: www.neweurope.com.pl

Facebook
YouTube